KS Ciecierzyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Ciecierzyn - Wodniak Piotrawin 3:0
  • Hetman Gołąb - GLKS Michów 3:3
  • Góra Puławska - Orły Kazimierz 2:1
  • KS Drzewce - Wawel Wąwolnica 2:0
  • Garbarnia Kurów - Wilki Wilków 2:1
  • Gabaryty Dęblin - Amator Leopoldów 1:5
  • Błękitni Dys - Żyrzyniak Żyrzyn 1:1
  •        

Buttony

Tabela ligowa

Logowanie

Losowa galeria

KS Ciecierzyn w prasie
Ładowanie...

Facebook

Kontakt

Transfery

Sezon 2018/2019

Runda jesienna:

Przybyli:

Odeszli:

 

Sezon 2017/2018

Runda wiosenna:

Przybyli:

-

Odeszli:

Maryńczuk Maciej (nie wznowił treningów)

 

Runda jesienna:

Przybyli:

Cygan Marcin (wznowienie treningów)
Gradziuk Damian (Motor Lublin)

Kuszpit Bartłomiej (BKS Lublin) 
 

Odeszli:

Gap Krzysztof (GKS Niemce)
Kołtun Marcin (GKS Niemce)

 

Sezon 2016/2017

Runda wiosenna:

Przybyli:

Gap Krzysztof (Astra Leśniowce)
Maryńczuk Maciej  (Błękitni Dys)
Szczerbik Marek 
Guz Jakub

Guz Sebastian 
 

Odeszli:

Krasucki Paweł (nie wznowił treningów)
Kuśmirek Artur (nie wznowił treningów)
Skowronek Sebastian (nie wznowił treningów)
Szponar Aleksander (nie wznowił treningów)
Wiącek Krystian (nie wznowił treningów)

 

Runda jesienna:

Przybyli:

Chilimoniuk Paweł
Fus Patryk
Paradowski Kamil
Szponar Aleksander

Wiącek Krystian
Winiarczyk Kacper

Kurkiewicz Krzysztof
Błaszczak Kamil

 

Odeszli:

Puszka Przemysław (nie wznowił treningów)
Kurlapski Jakub (nie wznowił treningów)
Piskorz Adam (nie wznowił treningów)
Targoński Sebastian (powrót z wypożyczenia - GLKS Michów)
Trochimiuk Tomasz (Polesie Kock)
Hawrylinka Piotr (nie wznowił treningów)
Skrzypek Michał (Polesie Kock)
Materna Mateusz (powrót z wypożyczenia) - Huczwa Tyszowce

 

Sezon 2015/2016

Runda wiosenna:

Przybyli:

Mateusz Materna (wypożyczenie - Huczwa Tyszowce)

Odeszli:

Michał Małecki (Mila Turka)

Runda jesienna:

Przybyli:

Komarzeniec Dariusz (Świdniczanka)
Kuśmirek Artur (GLKS Michów)
Małecki Michał (Motor Lublin - juniorzy)

Kurlapski Jakub (Wisła Puławy)
Piskorz Adam (Stal Poniatowa)
Targoński Sebastian (GLKS Michów)
Trochimiuk Tomasz (Lutnia Piszczac)

Odeszli:

Al-Swaiti Patryk (wyjazd)
Boguciński Piotr (nie wznowił treningów)

 

Sezon 2014/2015

Runda jesienna:

Przybyli:

Kołtun Marcin ( Igros Krasnobród)
Kot Bartosz (Orzeł Łosice)
Kozak Andrzej (Lublinianka II)
Nowosad Łukasz (Sławin Lublin)
Puszka Przemysław (Stal Poniatowa)

 

Odeszli:

Bieniek Wojciech (Orion Niedrzwica) - koniec wypożyczenia
Janowski Robert - nie wznowił treningów
Kozak Damian - wyjazd
Oszast Artur - nie wznowił treningów

 

Sezon 2013/2014

Runda wiosenna:

Przybyli:

Bieniek Wojciech (Orion Niedrzwica) - wypożyczenie do 30 czerwca 2014 r.
Borawski Patryk (wznowienie treningów)

Odeszli:

 

Runda jesienna:

Przybyli:

Al-Swaiti Patryk
Dudziak Piotr (Świdniczanka)
Oszast Artur (Madjan-Marina Zemborzyce)
Paradowski Dawid (Lublinianka II)

Piskorek Dawid (Świdniczanka)
Skowronek Sebastian (Lublinianka II)
Skrzypek Michał
(Świdniczanka)
Woleń Radosław (Świdniczanka)
Wójcik Kamil

Odeszli:

Bieniek Wojciech (Orion Niedrzwica)
Jankowski Jacek (nie wznowił treningów)
Kuśmirek Artur (LKS Kamionka)
Woźniak Przemysław (DKS Dys)

 

Sezon 2012/2013

Runda wiosenna:

Przybyli:

Chmielewski Michał (Piotrcovia Piotrków)
Gawroński Damian (Wieniawa-Lublinianka; juniorzy)
Grzesiak Michał (Motor II Lublin)
Jankowski Jacek (wznowienie treningów)

Odeszli:

Bieniek Wojciech (Orion Niedrzwica) - wypożyczenie do 30 czerwca 2013 r.

 

Runda jesienna:

Przybyli:

Janowski Robert (Vir Dorohucza)
Jarosz Grzegorz
Korzeniowski Dariusz (wznowienie treningów)
Kuśmirek Artur (Pogoń 07 Lubartów)

Szewczyk Sylwester (FC Baszki)
Woźniak Przemysław (Błękitni Dys)
Żmuda Paweł (FC Baszki)

 

Odeszli:

Łysek Jacek (BKS Bogucin)

 

Sezon 2011/2012

Runda jesienna:

Przybyli:  

Pankowski Kamil (wznowienie treningów)
Karpiński Jarosław
Królik Robert ( z juniorów)
Kubiak Artur ( z juniorów)

Odeszli:

-

Runda wiosenna:

Przybyli:

Kozak Damian ( z juniorów)
Motyka Karol (KP Wieniawa Lublinianka juniorzy 1995)
Woźniak Przemysław (DKS Dys - wypożyczenie do 15 lipca 2012)

Odeszli:

Paradowski Dawid (KP Wieniawa Lublinianka juniorzy 1995)
Zieliński Mateusz (Czarni Dęblin)

Sezon 2010/2011

Runda jesienna:

Przybyli:   

Boguciński Piotr (Sygnał Lublin)
Wawrzyńczyk Kamil (Świdniczanka Świdnik)
Wójtowicz Tomasz (wznowienie treningów)

Odeszli:

Sidor Arkadiusz (LKS Oleśnia Oleśniki)
Litwinek Marek
Grabowski Arkadiusz

Runda wiosenna:

Przybyli:  

Pszczoła Marcin (KP Wieniawa Lublin)

Smagała Grzegorz

Odeszli:

Siwczak Paweł (wyjazd za granicę)
Wawrzyńczyk Kamil (Świdniczanka Świdnik)

Kozak Andrzej (KP Wieniawa Lublin)
Wójtowicz Tomasz (nie wznowił treningów)



Sezon 2009/2010

Runda jesienna:

Przybyli:   

Jankowski Marek
Jankowski Jacek
Bieniek Wojciech
Litwinek Marek

Odeszli:

Przybyła Karol
Korzeniowski Dariusz
Waryszak Marcin
Piekarczyk Emil

 

Runda wiosenna:

Przybyli:   

?

Odeszli:

Mirosław Maciej
Jankowski Marek
Zamfirow Tomasz( Nasutów)
Górski Artur (GKS Niemce)
Kwiecień Łukasz

 

 

Sezon 2008/2009

Runda jesienna:

Przybyli:  

Przybyła Karol
Sidor Robert (Czarni Pliszczyn)
Górski Artur (Czarni Pliszczyn)
Korolczuk Marek (Czarni Pliszczyn)
Boguszewski Miłosz
Hawrylinka Piotr
Waryszak Marcin
Krasucki Paweł (juniorzy)??

 

Odeszli:

Siwczak Lukasz (Sławin),
Susz Robert ( KP Wieniawa)
Bartkowicz Piotr

 

Runda wiosenna:

Przybyli:   

Pankowski Łukasz (KP Wieniawa)
Kamiński Dominik (Czarni Pliszczyn)
Sidor Arkadiusz
Cygan Marcin?????

Odeszli:

Boguszewski Miłosz
 

Sezon 2007/2008

Runda jesienna:

Przybyli:  

Majewski Michał
Grabowski Arkadiusz
Zieliński Mateusz (Czarni Dęblin)
Bartkowicz Piotr
Siwczak Paweł (juniorzy)??

Odeszli:

Łucka Mariusz
Szewczyk Marcin?
Kamiński Kamil
Wawrzyńczyk Kamil
Tobolszewski Daniel
Koziej Sebastian?

 

Runda wiosenna:

Przychodzą:  

Borawski Patryk (juniorzy)??

Odeszli:

Marzec Andrzej
Zbiciak Marek
Wójtowicz Tomasz
Błaziński Kamil
Majewski Michał

 

Sezon 2006/2007

Runda jesienna:

Przybyli:

Flor Zbigniew
Grzegorczyk Arkadiusz

Odeszli:

Boryca Andrzej
Morawski Adam
Sagan Paweł?
Włosek Kamil
Kozdrój Adam?

 

Runda wiosenna:

Przybyli:

Koziej Sebastian
Susz Robert
Korzeniowski Dariusz
Błaziński Kamil (juniorzy)

 

Odeszli:

Tobolszewski Michał
Grzegorczyk Arkadiusz?

 

Sezon 2005/2006

Runda jesienna :

Przybyli:

Kozdrój Adam
Kurant Marcin
Łucka Mariusz

 

Odeszli:

Smagała Grzegorz
Kawałek Andrzej
Zieliński Jarosław
Pankowski Piotr
Juźwik Piotr ???

Runda wiosenna:

Przybyli:

Włosek Kamil
Łysek Jacek
Sagan Paweł
Morawski Adam
Marzec Andrzej
Zbiciak Marek
Zamfirow Tomasz
Sowiński Michał

Odeszli:

Żmuda Łukasz
Kurant Marcin
Mazurek Marek

 

Sezon 2004/2005

Runda wiosenna:

Przybyli:

Klimowicz Ernest
Tobolszewski Daniel
Wójtowicz Tomasz
Żmuda Łukasz

Odeszli:

Pomorski Grzegorz
Saganowski Jarosław
Saganowski Krzysztof
Ziółkowski Marek

Kadra 2004:

Zieliński Jarosław, Kamiński Kamil, Jaroszewski Daniel, Szewczyk Paweł, Szewczyk Marcin, Ochal Marcin, Ochal Artur, Bosek Marcin, Siwczak Łukasz, Pankowski Piotr, Pomorski Grzegorz, Ożóg Tomasz, Stefaniak Konrad, Sołtysik Dominik, Pacek Paweł, Saganowski Krzysztof, Saganowski Jarosław, Ziółkowski Marek, Mirosław Maciej, Chabros Grzegorz, Mazurek Marek, Tobolszewski Michał, Wawrzyńczyk Kamil, Juźwik Piotr, Smagała Grzegorz, Kawałek Andrzej, Boryca Andrzej, Piekarczyk Emil, Kwiecień Łukasz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

Hetman GołąbKS Ciecierzyn
Hetman Gołąb   KS Ciecierzyn
2019-03-31, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS CiecierzynWodniak Piotrawin
KS Ciecierzyn 3:0 Wodniak Piotrawin
2018-11-11, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KS Ciecierzyn 3:0 Wodniak Piotrawin
Hetman Gołąb 3:3 GLKS Michów
Góra Puławska 2:1 Orły Kazimierz
KS Drzewce 2:0 Wawel Wąwolnica
Garbarnia Kurów 2:1 Wilki Wilków
Gabaryty Dęblin 1:5 Amator Leopoldów
Błękitni Dys 1:1 Żyrzyniak Żyrzyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Hetman Gołąb - KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn - Wodniak Piotrawin
Błękitni Dys - Amator Leopoldów
Gabaryty Dęblin - Wilki Wilków
Garbarnia Kurów - Wawel Wąwolnica
KS Drzewce - Orły Kazimierz
Góra Puławska - GLKS Michów

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 324
ogółem: 1 605 715

statystyki szczegółowe