Sygnał Lublin - KS Ciecierzyn 5:3 (19-06-2011)

Aktualności

KS Ciecierzyn - Legion Tomaszowice 1-3 (1-2)

• autor: ksciecierzyn, 2012-11-11 14:49

Jest już dostępna relacja filmowa.

W meczu trzynastej kolejki przegraliśmy na własnym boisku z Legionem Tomaszowice 1-3.

Do meczu KS Ciecierzyn przystąpił w osłabionym składzie. Z różnych względów nie mogli wystąpić podstawowi gracze: Dominik Kamiński, Paweł Krasucki, Robert Sidor i Przemek Woźniak.

Opis meczu będzie skrótowy albowiem w przygotowaniu jest relacja filmowa z tego spotkania, autorstwa Pazery.

Zatem do przerwy wynik brzmiał 1-2. Straciliśmy bramki w 23 i 34 minucie. Na minutę przed końcem pierwszej połowy gola kontaktowego zdobył Marek Korolczuk po idealnym podaniu Kamila Pankowskiego.

W drugiej połowie wydawało się, że jesteśmy w stanie pokusić się przynajmniej o remis, jednak w 77 minucie straciliśmy trzeciego gola i było po meczu.

Z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy fakt, że mecz z Tomaszowicami był ligowym debiutem w barwach KS Ciecierzyn dla dwóch zawodników, Pawła Żmudy oraz Daniela Wolińskiego.

Za tydzień ostatni mecz rundy jesiennej. Na własnym boisku zagramy z zespołem Madjanu-Mariny Zemborzyce. Zapraszamy na godzinę 12:00! Był, będzie, jest, Ciecierzyn KS!

Relacja filmowa autorstwa Pazery znajduje się tutaj.

Skład KSC:

Żmuda Paweł - Królik Robert  kontuzja (46" Jóźwik Adam), Ochal Marcin  (zmiana 46" Motyka Karol  kontuzja 80" Woliński Daniel) Bieniek Wojciech, Hawrylinka Piotr, Pankowski Łukasz, Flor Zbigniew, Kuśmirek Artur, Korolczuk Marek bramka, Janowski Robert  (zmiana 80" Jaroszewski Daniel)Pankowski Kamil  (1 asysta) żółta kartka