Rohland Tuszów - KS Ciecierzyn 1:0 (07-10-2007)

Kontakt

Aktualności

KS Ciecierzyn - Madjan-Marina Zemborzyce 2-4 (0-2)

• autor: ksciecierzyn, 2012-11-17 23:59

Ostatni mecz w rundzie jesiennej ułożył się dla naszej drużyny tak jak i cała runda – fatalnie.

Zanim spotkanie na dobre się rozpoczęło już przyjęliśmy dwie bramki. Po pięciu minutach przegrywaliśmy 0-2. Dwukrotnie skarcił nas zawodnik, którego pamiętamy jeszcze sprzed dwóch czy trzech lat gdy reprezentował barwy Polarisu Jabłonna. Trudno powiedzieć, co tej klasy gracz robi tak długo na zaściankach futbolu albowiem z takim potencjałem mógłby z powodzeniem grać minimum trzy klasy wyżej.

Pomimo utraty dwóch bramek już na początku zawodów, pozostawało jeszcze mnóstwo czasu by odrobić straty. Jednak gra się nie kleiła, skonfundowani zawodnicy KSC grali bardzo nerwowo i niedokładnie. W 20 minucie świetnym crossem w pole karne popisał się Artur Kuśmirek lecz adresat podania źle skleił piłkę i szansa umknęła. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy stworzyć zbyt wielu dogodnych sytuacji, zawodnicy KSC często zostawali na spalonych w efekcie do przerwy wynik brzmiał 0-2.

Druga połowa była w naszym wykonaniu zdecydowanie lepsza. W 52 minucie Przemek Woźniak popisał się mocnym strzałem na bramkę rywali, po którym bramkarz z najwyższym trudem sparował piłkę na rzut rożny. W 61 minucie Artur Kuśmirek dośrodkował z rzutu wolnego zaś Dominikowi Kamińskiemu zabrakło niewiele by sięgnąć piłki i wpisać się na listę strzelców. Niestety, wystarczyła chwila dekoncentracji by napastnik Madjanu – Artur Kozak – ponownie ukąsił kompletując tym samym hat-tricka.

W 72 minucie bramkę kontaktową zdobył Robert Sidor i wydawało się, że jesteśmy jeszcze w stanie pokusić się przynajmniej o remis. Jednak 4 minuty później znów straciliśmy gola i przegrywaliśmy 1-4. W 80 minucie kontuzji nabawił się Artur Kuśmirek i musiał opuścić boisko. Wydawało się, że może być to poważny uraz jednak ostatecznie okazało się, że jest to mocne stłuczenie.

W 85 minucie po wrzucie z autu Daniela Jaroszewskiego doskonałą sytuację miał Robert Królik jednak z bliskiej odległości strzelił ponad bramką. Chwilę później lewym skrzydłem przedarł się Łukasz Pankowski, zagrał w pole karne jednak tym razem świetnej sytuacji nie wykorzystał Daniel Woliński. W 89 minucie drugiego gola dla naszego zespołu strzelił Dominik Kamiński i rezultatem 2-4 zakończyło się to spotkanie, które miało być zwycięskie.

Runda jesienna z pewnością będzie jedną z tych, o których chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. Ostatnio tak fatalnie było w sezonie 2008/09 kiedy jesienią, byliśmy czerwoną latarnią ligi. Obecnie, jest tylko o miejsce lepiej ale nie można mówić o tym jako o wielkim pozytywie. Nikt nie spodziewał się tak słabej lokaty. Wiosną trzeba będzie bardzo mocno powalczyć, jednak jak zawsze w KS Ciecierzyn wierzymy.

Chociaż najbliższe mecze dopiero na przełomie marca/kwietnia w najbliższy wtorek o godzinie 17:30 będziemy trenować na orliku w Niemcach. Zapraszamy zawodników.

Skład KSC:

Żmuda Paweł - Kamiński Dominik  bramka żółta kartka, Korolczuk Marek, Bieniek Wojciech, Hawrylinka Piotr  (zmiana 49" Sidor Robert bramka) - Królik Robert, Kuśmirek Artur  kontuzja (80" Jaroszewski Daniel), Pankowski Łukasz żółta kartka, Flor Zbigniew  (zmiana 76" Woliński Daniel), Janowski Robert  (zmiana 30" Jóźwik Adam), Woźniak Przemysław  (1 asysta)