KS Ciecierzyn - Ludwiniak Ludwin 0:1 (19-05-2010)

Kontakt

Aktualności

KS Ciecierzyn - LKS Kamionka 1-1 (1-0)

• autor: ksciecierzyn, 2013-04-21 15:52

245 to liczba dnia. 245 dni upłynęło od ostatniego zwycięstwa naszego KSC. Ostatni raz zwyciężyliśmy 19 sierpnia 2012 roku w Głusku. W tym czasie zanotowaliśmy 7 remisów i 6 porażek. W meczu z Kamionką prowadziliśmy do przerwy 1-0, jednak korzystnego rezultatu nie udało się utrzymać.

Do spotkania z Kamionką przystąpiliśmy osłabieni brakiem kilku zawodników. Nie mogli zagrać. Dominik Kamiński, Robert Sidor, Kamil Pankowski, Damian Kozak, Robert Królik i Karol Motyka. W pierwszej połowie stroną przeważająca był zespół gości. Większość akcji toczyła się na połowie KSC. Nasza drużyna największe zagrożenie stwarzała przy stałych fragmentach gry. Pomimo, że z przebiegu gry to Kamionka zasłużyła w pierwszej połowie na gola, to jednak na prowadzenie wyszedł KS Ciecierzyn. W 41 minucie idealnym prostopadłym podaniem popisał się Zbyszek Flor, dzięki czemu Artur Kuśmirek znalazł się w sytuacji sam na sam, objechał bramkarza i strzelił do siatki. KS Ciecierzyn wygrywał 1-0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej optyczną przewagę uzyskał KSC, jednak kiedy wydawało się, że sytuacja jest pod kontrolą w 57 minucie straciliśmy bramkę i rezultat był remisowy. Pomimo ataków z jednej i drugiej strony, wynik do końca meczu nie uległ zmianie.

Za tydzień arcyważny mecz w Tuszowie z Rohlandem. Początek o godzinie 13:00.

Skład KSC:

Krasucki Paweł - Hawrylinka Piotr, Jankowski Jacek, Jaroszewski Daniel, Jóźwik Adam - Janowski Robert (70" Chmielewski Michał)   Flor Zbigniew (1 asysta), Kuśmirek Artur bramka Grzesiak Michał, Woźniak Przemysław, Korolczuk Marek (61' Pankowski Łukasz)