KS Ciecierzyn - BKS Bogucin 3-2 (08-09-2013)

Kontakt

Aktualności

LKS Kamionka - KS Ciecierzyn 0-3 (0-1)

• autor: ksciecierzyn, 2014-05-18 17:53

W meczu 20 kolejki KS Ciecierzyn zwyciężył w wyjazdowym meczu w Kamionce 3-0. W meczu nie mógł wystąpić pauzujący za czerwoną kartkę Kamil Pankowski ale za to do składu po kontuzji powrócił Michał Skrzypek

Początek należał do naszej drużyny. W 7 minucie o piłkę powalczył Patryk Al-Swaiti, oddał strzał na bramkę, lecz golkiper drużyny gospodarzy był na posterunku. Chwilę później po faulu na tym samym zawodniku sędzia podyktował jedenastkę dla naszego zespołu. Do piłki podszedł Radek Woleń, od słupka ale wpadła i KS Ciecierzyn prowadził 1-0.

W 13 minucie dogodną sytuację miała Kamionka ale skończyło się na rzucie rożnym. W pierwszej części połowy przewagę miała nasza drużyna. Z czasem gra się wyrównała a czasami więcej z gry mieli gospodarze. W 38 minucie jeden z zawodników rywali głową uderzał na bramkę KSC ale strzał był niecelny. Już w doliczonym czasie gry Kamionka miała rzut wolny, strzał był groźny ale skończyło się na rzucie rożnym.

W początkowej fazie drugiej połowy mecz był dość wyrównany. W 57 minucie akcję przeprowadził Patryk Al-Swaiti, podał na lewe skrzydło na do Łukasza Pankowskiego, ale po strzale sędzia wskazał na rzut rożny. W 62 minucie niezłą okazję do zdobycia gola miał Patryk Al-Swaiti ale bramkarz obronił. Drugiego gola dla naszego zespołu strzelił Patryk Borawski, po minięciu trzech rywali oddał fenomenalny strzał zza pola karnego, trafiając prosto w okienko. Bramkarz Kamionki nie miał absolutnie nic do powiedzenia. Piękna bramka Patryka i KS prowadził 2-0.

W 77 minucie groźną akcję przeprowadzili gospodarze ale zagrożeniu zapobiegł Dominik Kamiński wybijając piłkę na rzut rożny. Chwilę później dogodną sytuację do zdobycia gola miał nasz zespół lecz po dośrodkowaniu Roberta Królika w ostatniej chwili niebezpieczeństwo zażegnał obrońca gospodarzy. W końcówce dwie świetne okazje – po podaniach odpowiednio Piotrka Dudziaka i Radka Wolenia – miał Patryk Borawski ale świetnie zachował się bramkarz gospodarzy skracając kąt i nie dopuszczając do strzelenia bramki. Lecz w doliczonym czasie gry na strzał zza pola karnego zdecydował się Radek Woleń – piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Chwilę później arbiter zakończył spotkanie.

Dzięki temu zwycięstwu wskoczyliśmy na czwarta pozycję aczkolwiek trzeba pamiętać, że dziś kilka meczów zostało odwołanych. Odbyło się jednak spotkanie na szczycie, GKS Niemce przegrał na własnym boisku z Wierzchowiskami 0-4. Chociaż do końca rozgrywek pozostało jeszcze pięć kolejek wydaje się, że właśnie poznaliśmy triumfatora rozgrywek.

Za tydzień na własnym boisku będziemy podejmować rezerwy Motoru Lublin. Zapraszamy kibiców.

Składy:

KS Ciecierzyn

Krasucki Paweł - Dudziak Piotr, Korolczuk Marek, Skrzypek Michał, Hawrylinka Piotr kontuzja (zmiana 80" Kozak Damian), Pankowski Łukasz, Sidor Robert (zmiana 76" Jaroszewski Daniel), Woleń Radosław bramka bramka, Kamiński Dominik,  Skowronek Sebastian  (zmiana 78" Królik Robert) - Al-Swaiti Patryk  (zmiana 66" Borawski Patryk) bramka