GKS Dąbrowica - KS Ciecierzyn 2:2 (22-04-2007)

Kontakt

Aktualności

KS Ciecierzyn - Motor II Lublin 2-1 (1-0)

• autor: ksciecierzyn, 2014-05-25 14:53

W meczu 22 kolejki KS Ciecierzyn wygrał z rezerwami lubelskiego Motoru 2-1, notując tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu.

W tym spotkaniu nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony. Już w piątej minucie mogliśmy objąć prowadzenie, albowiem w sytuacji sam na sam znalazł się Patryk Al-Swaiti, lecz strzał obronił bramkarz Motoru. KS Ciecierzyn co chwilę konstruował ciekawe akcje lecz brakowało wykończenia. Jak zwykle bardzo aktywny był Łukasz Pankowski, który wnosił wiele do gry ofensywnej KSC. Na pierwszą bramkę musieliśmy jednak poczekać do 35 minuty. Wówczas, nieporozumienie w szeregach defensywy Motoru wykorzystał Patryk Al-Swaiti i dał naszej drużynie prowadzenie. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej, Motor wyrównał już pięć minut po rozpoczęciu. Co więcej w 60 minucie padła kolejna bramka dla rywali, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego. W gronie kompanów z loży szyderców uznaliśmy, że spalony niekoniecznie musiał zaistnieć. Lecz nie zamierzaliśmy rozpaczać, z powodu wskazania asystenta. W następnej akcji przeciwnicy powinni objąć prowadzenie, ale zawodnik Motoru przestrzelił z pięciu metrów w idealnej sytuacji.

W dalszej części meczu obie drużyny miały swoje sytuacje, lecz żadna nie potrafiła ich wykorzystać. Dopiero na cztery minuty przed końcem spotkania w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Radek Woleń, objechał golkipera drużyny gości i strzelił do siatki dając zwycięstwo naszemu zespołowi. Wynik do końca meczu już się nie zmienił.

Dzięki tej wygranej KS Ciecierzyn umocnił się na czwartej pozycji. Za tydzień zagramy kolejny mecz derbowy. W sobotę o godzinie 11.00 zmierzymy się w Niemcach z miejscowym GKS. Zapraszamy kibiców!!!

Składy:

KS Ciecierzyn

Krasucki Paweł - Dudziak Piotr, Korolczuk Marek, Skrzypek Michał, Kozak Damian, Skowronek Sebastian, Sidor Robert  (zmiana 75" Piskorek Dawid), Kamiński Dominik   (zmiana 62" Królik Robert), Woleń Radosław bramka, Pankowski Łukasz - Al-Swaiti Patryk bramka (zmiana 70" Borawski Patryk)