Rohland Tuszów - KS Ciecierzyn 1:0 (07-10-2007)

Kontakt

Aktualności

KS Ciecierzyn - GKS Niemce 2-4 (0-1)

• autor: ksciecierzyn, 2014-09-13 16:52

W meczu piątej kolejki przegraliśmy z Niemcami 2-4 i mamy na koncie dziewięć punktów zdobytych na wyjeździe i zero wywalczonych na własnym boisku. Zaistniały wszelkie przesłanki żeby ten mecz wygrać, a więc odrobienie jednobramkowej straty tuż na początku drugiej połowy oraz czerwona kartka dla zawodnika drużyny gości, dzięki czemu przez ponad 30 minut graliśmy w przewadze. Jednak później wszystko potoczyło się nie tak jak powinno - i przegraliśmy.

Początek mecz należał do przeciwników, którzy osiągnęli nieznaczną przewagę. Pierwszy celny strzał na bramkę Niemiec oddał w 15 minucie Piotrek Dudziak, lecz bramkarz obronił. Następnie KS Ciecierzyn wykonywał trzy rzuty rożne pod rząd ale niestety bez efektów. Oba zespoły grały twardo i nikt nie odstawiał nogi, jak przystało na mecz derbowy. W 35 minucie doskonałą okazję stworzyła drużyna gości ale na wysokości zadania stanął Paweł Krasucki. Chwilę później to nasz zespół mógł wyjść na prowadzenie lecz strzał Sebastiana Skowronka był niecelny. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy straciliśmy bramkę. Natomiast już w doliczonym czasie gry mieliśmy mnóstwo szczęścia, piłka po strzale jednego z rywali odbiła się od słupka, wyszła w pole i dopiero tam padła łupem naszego bramkarza.

Po przerwie na boisku pojawił się Piotr Boguciński, który potrzebował zaledwie trzech minut by strzelić bramkę wyrównującą. Po rzucie rożnym i strzale głową Patryka Borawskiego, piłkę zdołał odbić bramkarz ale przy dobitce Piotrka nie miał już nic do powiedzenia. Goście reklamowali spalonego lecz arbiter uznał bramkę.

W 59 minucie drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną, ujrzał zawodnik drużyny z Niemiec. Paradoksalnie wyszło to na dobre naszym rywalom, albowiem już pięć minut później straciliśmy gola, wkrótce następnego i i sytuacja zrobiła się bardzo nieciekawa. Tym, który poderwał nasz zespół do walki był Bartek Kot, który miał prawdziwe wejście smoka. Pojawił się na boisku tuż przed wykonaniem wrzutu z autu, gwizdek sędziego, daleki wrzut Piotrka Dudziaka i Bartek celnie strzelił głową do siatki. Przed tygodniem ten zawodnik potrzebował jedenastu minut by wpisać się na listę strzelców po wejściu na boisko, w meczu z Niemcami, tylko kilkudziesięciu sekund. Niestety, pomimo że do końca spotkania pozostawało dwadzieścia minut nie potrafiliśmy doprowadzić do wyrównania a na dodatek już w doliczonym czasie gry straciliśmy czwartą bramkę. Chwilę później arbiter zakończył zawody.

Przed nami kolejny mecz derbowy. Za tydzień zagramy spotkanie wyjazdowe w Dysie. Niedziela, godzina 15:00. Zapraszamy!

Składy:

KS Ciecierzyn

Krasucki Paweł ďż˝ďż˝ta kartka - Dudziak Piotr (1 asysta), Korolczuk Marek, Skrzypek Michał, Kozak Andrzej  kontuzja (41" Pankowski Łukasz), Skowronek Sebastian, Woleń Radosław, Sidor Robert  (zmiana 46" Boguciński Piotr bramka), Kamiński Dominik   (zmiana 70" Kot Bartosz bramka), Borawski Patryk - (Pankowski Kamil  zmiana 65" Nowosad Łukasz)