GLKS Głusk - KS Ciecierzyn 1-3 (19-08-2012)

Kontakt

Aktualności

W niedzielę z Tuszowem

• autor: ksciecierzyn, 2014-10-10 20:16

W niedzielę o godzinie 13:00 zmierzymy się na własnym boisku z Rohlandem Tuszów.

Rywale w tegorocznych rozgrywkach zanotowali 3 zwycięstwa, 4 porażki i jeden remis. Zaczęli sezon fatalnie od dwóch wysokich porażek, w meczu z Sygnałem zeszli nawet w drugiej połowie z boiska przegrywając do 56 minuty 8-0. Później jednak w zespole Rohlandu nastąpiła zmiana trenera, dołączyło kilku nowych graczy i tuszowianie odbili się od dna.

W ubiegłym sezonie zarówno na boisku w Tuszowie jak i u siebie zwyciężyliśmy 3-2. Do poczytania tutaj i tutaj. Jednak z Rohlandem rozegraliśmy chyba jeden z najbardziej traumatycznych meczów. W sezonie 2012/13 graliśmy straszliwy piach, zaś rywale jeszcze większy bo byli ostatni w tabeli. Pojechaliśmy do Tuszowa i zebraliśmy tam oklep 1-7. Lecz, czasami wielkie porażki muszą być, by mogły nadjeść jeszcze piękniejsze zwycięstwa. Bez klęski w tamtym meczu raczej nie byłoby późniejszych zwycięstw z walczącymi o awans rezerwami Lublinianki i Sokołem Konopnica.

Jednak w niedzielę nie możemy sobie pozwolić przegraną. A to z tego względu, że po ośmiu kolejkach wypadałoby w końcu zapunktować u siebie. Czy uda nam się ta sztuka przekonamy się już w niedzielę.

Zawody poprowadzi sędzia A klasy Mirosław Sachajko, zaś na liniach będą asystować: Paweł Wrona i Piotr Łapa.

Po meczu seniorów, o godzinie 15:00 odbędzie się mecz Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych. KS Ciecierzyn zmierzy się z Ludwiniakiem Ludwin. Zapraszamy kibiców!!!