Kontakt

Aktualności

Pogoń 07 Perła - KS Ciecierzyn 1-4 (1-2)

• autor: ksciecierzyn, 2014-10-19 14:54

KS Ciecierzyn zwyciężył w wyjazdowym meczu z Pogonią 07 Perłą Lubartów Rokitno 4-1. Tym samym nasz zespół podtrzymał tradycję zwyciężania na boisku w Rokitnie a także nową świecką tradycję wygrywania na boiskach rywali. Osiemnaście punktów w sześciu wyjazdowych meczach, wynik doskonały.

W spotkaniu nie mogli wystąpić Łukasz i Kamil Pankowscy oraz Bartek Kot, ale rewelacyjną skuteczność zaprezentował Przemek Puszka który strzelił dwa gola oraz miał udział przy dwóch pozostałych. Ostatnio tak wielką formę demonstrował Kamil Pankowski w rundzie jesiennej sezonu 2011/12.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla KS Ciecierzyn. W 10 minucie rzut wolny wykonywał Piotrek Dudziak. Dośrodkowanie i Przemek Puszka głową skierował piłkę do siatki rywali. Chwilę później kolejną szansę na podwyższenie rezultatu miała nasza drużyna. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Roberta Sidora celnie główkował Łukasz Nowosad ale trafił wprost w bramkarza. W 18 minucie groźny strzał na bramkę KSC oddał jeden z zawodników drużyny gospodarzy lecz uderzenie minęło bramkę. W 22 minucie było już 2-0. Po dośrodkowaniu Roberta Sidora akcję ponownie celnym strzałem głową sfinalizował Przemek Puszka. W 23 minucie Pogoń przeprowadziła niebezpieczną akcję, ale strzał jednego z graczy gospodarzy był niecelny. Chwilę później rzut wolny wykonywał Piotr Dudziak lecz po rykoszecie mieliśmy tylko rzut rożny. W następnej akcji szansę mieli przeciwnicy ale zagrożeniu zapobiegł Michał Skrzypek. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy rywale zdobyli gola kontaktowego.

W przerwie trener dokonał zmiany. Patryka Borawskiego zastąpił Radek Woleń, który jednak pograł tylko dziesięć minut. Po zderzeniu z rywalem zakończył mecz z największym guzem na głowie jakiego w życiu widziałem. W 57 minucie z dobrej strony pokazał się bramkarz Dawid Paradowski, który wybronił groźną sytuację. Początek drugiej połowy był w naszym wykonaniu fatalny. Całkowicie daliśmy się zdominować przeciwnikom, którzy raz po raz przeprowadzali groźne akcje. Momentem przełomowym była 64 minuta. Przemek Puszka wypuścił w bój Dominika Kamińskiego. Akcja sam na sam i Dominik nie dał szans bramkarzowi rywali. Od tego momentu z zawodników Pogoni zeszło powietrze i mogliśmy grać swobodniej. W tym momencie już było wiadomo, że gospodarze nie dadzą rady nas dogonić. Tym bardziej, że KSC nie zamierzał poprzestać na dwubramkowej różnicy.

W 75 minucie mocny strzał na bramkę Pogoni oddał Przemek Puszka, bramkarz odbił piłkę zaś w dobrym miejscu i w dobrym czasie znalazł się Robert Sidor, który skierował futbolówkę do siatkii. Tuż przed końcem rywalizacji groźną sytuację stworzyli gospodarze ale piłka o centymetry minęła bramkę. W doliczonym czasie gry niezłą okazję miał Piotrek Dudziak ale trafił wprost w bramkarza. Chwilę później arbiter zakończył zawody. Arbiter, który był przeraźliwie słaby. Właściwie, to aż go szkoda bo na meczu był obecny obserwator. Biorąc pod uwagę fakt, że sędzia był w tym meczu człowiekiem z kosmosu, ocena jego pracy nie może być wysoka.

Za tydzień zagramy na własnym boisku z Piotrcovią Piotrków. Miło byłoby zdobyć na własnym boisku kolejne punkty. Ponieważ nastąpi zmiana czasu letniego na zimowy zawody rozpoczną się już o 12:00. Zapraszamy. Był,będzie, jest, Ciecierzyn KS!!!

Skład KS Ciecierzyn:

Paradowski Dawid - Dudziak Piotr  (1 asysta), Skrzypek Michał ��ta kartka , Hawrylinka Piotr - Nowosad Łukasz  zmiana 71" Piskorek Dawid, Kamiński Dominik  bramka, Sidor Robert bramka  (1 asysta), Al-Swaiti Patryk  (zmiana 79" Królik Robert), Borawski Patryk  (zmiana 46" Woleń Radosław  kontuzja) (56" Jaroszewski Daniel), Puszka Przemysław bramka bramka  (2 asysty) ďż˝ďż˝ta kartka

Bramki: Przemek Puszka 10' 22' Dominik Kamiński 64' Robert Sidor 75'  - Pogoń 07 Perła 43'