KS Ciecierzyn - Vrotcovia Lublin 1:3 (12-09-2010)

Kontakt

Aktualności

KS Ciecierzyn - Madjan-Marina Zemborzyce 2-3 (1-2)

• autor: ksciecierzyn, 2015-06-14 12:49

Na kolejkę przed końcem sezonu poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcia. Porażka Sygnału Lublin sprawiła, że do ligi okręgowej awansował GKS Niemce. KS Ciecierzyn bez względu na wynik ostatniego meczu zakończy sezon na trzecim miejscu.

Początek meczu z Madjanem ułożył się po naszej myśli. W 10 minucie wrzutem z autu w stylu Rory'ego Delapa popisał się Daniel Jaroszewski, zaś akcję celnym strzałem głową sfinalizował Marek Korolczuk i nasz zespół objął prowadzenie. Chwilę później świetną prostopadłą piłkę zagrał Łukasz Pankowski. Piłkę przejął Przemek Puszka ale jego mocny strzał zza linii pola karnego został sparowany przez bramkarza. Zaś w następnej akcji rywale doprowadzili do wyrównania i spotkanie mogło zacząć się od początku.

W 27 minucie mocno na bramkę rywali uderzał Łukasz Pankowski ale strzał był niecelny. W odpowiedzi groźną sytuację stworzyli gracze z Zemborzyc ale skończyło się na rzucie rożnym. Zaś na osiem minut przed końcem pierwszej połowy straciliśmy drugiego gola i wynikiem 1-2 zakończyła się pierwsza połowa. Na domiar złego w końcówce kontuzji doznał Łukasz Pankowski i po przerwie już nie pojawił się na boisku.

Po wznowieniu gry KS zaatakował dążąc do zmiany niekorzystnego rezultatu. W 52 minucie zawodnicy KSC zdobyli bramkę ale sędzia odgwizdał spalonego. W 60 minucie w wyniku dokonanej zmiany boisko opuścił Patryk Al-Swaiti dla którego był to ostatni mecz w barwach KS Ciecierzyn i któremu bardzo dziękujemy za grę dla naszego klubu. W 65 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Piotra Hawrylinkę przed szansą na wyrównanie stanął Patryk Borawski jednak przestrzelił. Jednak już w kolejnej akcji KS'u do siatki - po podaniu Przemka Puszki - trafił Sebastian Skowronek i mieliśmy remis. Nie cieszyliśmy się jednak długo gdyż niebawem Madjan ponownie objął prowadzenie.

Do końca spotkania staraliśmy się doprowadzić do wyrównania. Najlepsza okazja ku temu miała miejsce na 5 minut przed końcem zawodów, lecz żaden z zawodników nie dostawił nogi do piłki zagranej wzdłuż bramki. Rywale bardzo rozsądnie bronili korzystnego wyniku, groźnie kontratakowali wykorzystując nasze zaangażowanie w ofensywie. W przekroju całego spotkania Madjan wydawał się być drużyną lepszą i wynik jest tego potwierdzeniem.

Przed nami ostatnia kolejka. 21 czerwca o godzinie 14:00 zagramy w Bychawie z Granitem II. I sezon 2014/15 przejdzie do historii.

Skład KS Ciecierzyn:

Krasucki Paweł (zmiana 73" Paradowski Dawid) - Dudziak Piotr ??ta kartka, Skrzypek Michał, Korolczuk Marek bramka, Hawrylinka Piotr, Jaroszewski Daniel  (1 asysta)  (zmiana 46" Borawski Patryk), Sidor Robert ??ta kartka, Pankowski Łukasz  kontuzja (46" Flor Zbigniew), Skowronek Sebastian bramka, Al-Swaiti Patryk (zmiana 60" Piskorek Dawid), Puszka Przemysław  (1 asysta)

Bramki: Marek Korolczuk 10, Sebastian Skowronek 66  - Madjan 13' 37' 69'