KS Ciecierzyn - GKS Niemce 1:2 (16-05-2010)

Kontakt

Aktualności

Pogoń 07 Perła - KS Ciecierzyn 0-1 (0-0)

• autor: ksciecierzyn, 2015-10-04 14:50

KS Ciecierzyn pokonał na wyjeździe Pogoń 07 Perłę 1-0. W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany, w drugiej KS zyskał olbrzymią przewagę ale zdołał ją udokumentować tylko jednym golem.

Początek zawodów był odrobinę niemrawy, obie drużyny podeszły ostrożnie do spotkania. W 6 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Przemek Puszka ale uderzenie było niecelne. Chwilę później gospodarze wykonywali rzut wolny z okolic pola karnego, mocny strzał jednego z rywali świetnie obronił Dawid Paradowski. W 23 minucie dobrą piłkę do Przemka Puszki zagrał Tomek Trochiumiuk ale niestety gola nie było. Rywale także potrafili stworzyć zagrożenie pod bramką KSC, jednak byli nieskuteczni. Do końca pierwszej połowy mieliśmy jeszcze dwie okazje do objęcia prowadzenia. Najpierw w zamieszaniu podbramkowym Przemek Puszka strzelił w bramkarza, zaś w 45 minucie ten sam zawodnik po świetnym podaniu Sebastiana Skowronka ponownie musiał uznać wyższość golkipera gospodarzy.

Po przerwie zawodnicy KSC zaprezentowali się świetnie i całkowicie przenieśli ciężar gry na połowę rywali. W 48 minucie po rzucie wolnym, dośrodkowaniu Sebastiana Skowronka i uderzeniu głową Przemka Puszki piłka znalazła drogę do siatki ale sędzia odgwizdał spalonego. Zawodnicy KSC z determinacją dążyli jednak do zdobycia gola. W 59 minucie po zespołowej akcji przed szansą stanął Robert Sidor ale w dogodnej sytuacji strzelił nad poprzeczką. Lecz chwilę później Sebastian Skowronek dograł do Przemka Puszki zaś ten umieścił piłkę w bramce. Udział przy tej bramce miał również Darek Komarzeniec. Od tej pory grało się już łatwiej. Zawodnicy KSC rozgrywając piłkę w defensywie wyciągali rywali z ich połowy i zmuszali do biegania.

Do końca spotkania mieliśmy jeszcze mnóstwo świetnych okazji do zdobycia kolejnych goli ale nic nie chciało wpaść. W 70 minucie indywidualną akcją popisał się Sebastian Skowronek, wjechał w pole karne ale doskonale obronił bramkarz rywali. Chwilę później znów popisał się doskonałą interwencją wybijając na rzut rożny mocny strzał Tomka Trochimiuka. W 76 minucie z głębi pola świetną piłkę zagrał Marek Korolczuk ale Przemek Puszka strzelił obok bramki. W kolejnej akcji po uderzeniu Tomka Trochimiuka futbolówka odbiła się od słupka. I znów Przemek Puszka tym razem po akcji Dawida Piskorka nie zdołał pokonać bramkarza. Gospodarze kończyli zawody w dziesięciu albowiem w końcówce jeden z przeciwników ujrzał czerwoną kartkę po tym jak dwukrotnie został ukarany żółtymi. Chwilę później arbiter zakończył zawody.

Cieszy kolejne zwycięstwo i fakt, że pomimo ogromnej nieskuteczności i wielu szans na podwyższenie wyniku rywalom nie udało się strzelić jakiegoś przypadkowego gola, który zniweczyłby cały wysiłek. Albowiem w drugiej połowie przewaga naszego zespołu była bezdyskusyjna. Za tydzień mecz na szczycie, na własnym boisku będziemy podejmować lidera tabeli. Aby myśleć o korzystnym wyniku trzeba z pewnością poprawić skuteczność. Zapraszamy za tydzień. Niedziela, godzina 13:00.

Skład KS Ciecierzyn:

Paradowski Dawid - Kołtun Marcin, Korolczuk Marek, Skrzypek Michał ??ta kartka, Hawrylinka Piotr - Trochimiuk Tomasz, Targoński Sebastian  (zmiana 60" Komarzeniec Dariusz), Skowronek Sebastian  (1 asysta), Sidor Robert  (zmiana 71" Flor Zbigniew), Borawski Patryk ( zmiana 60" Piskorek Dawid ??ta kartka)  - Puszka Przemysław bramka

Bramka: Przemek Puszka 62'