GKS Niedźwiada - KS Ciecierzyn 4-4 (23-03-2013)

Kontakt

Aktualności

KS Ciecierzyn - Madjan-Marina Zemborzyce 3-4 (1-2)

• autor: ksciecierzyn, 2015-10-17 12:49

Śpieszmy się cieszyć z pozycji lidera, tak szybko przemija ten stan. Tym razem trwał tylko tydzień, zaś dziś po naszej porażce z Madjanem, liderem jest Bogucin, ale tylko z przewagą jednego punktu.

Mecz miał być ciężki i taki właśnie był. Bardzo szybko bo już w 4 minucie straciliśmy gola po rzucie wolnym i pięknym strzale zawodnika rywali. Lecz przyjezdni niedługo cieszyli się z prowadzenia. Chwilę później po wrzucie z autu Łukasza Pankowskiego bramkę głową zdobył Przemek Puszka i mieliśmy remis. W 15 minucie po strzale gracza Madjanu, Dawid Paradowski wypluł piłkę ale naprawił swój błąd broniąc dobitkę.

W tej fazie gry KSC prezentował się odrobinę lepiej od przeciwników. Wynikało to głównie z tego, że zawodnicy naszej drużyny wygrywali zdecydowaną większość pojedynków główkowych. Z drugiej strony zbyt często dawaliśmy się łapać w pułapki ofsajdowe, stąd wiele akcji KSC kończyło się rzutem wolnym pośrednim dla rywali. Liczba spalonych w całym spotkaniu na pewno sięgnęła dwudziestu. W 36 minucie w pole karne wjechał Tomek Trochimiuk lecz jego uderzenie było bardzo niecelne. Następnie mieliśmy rzut wolny z okolic pola karnego ale strzał Łukasza Nowosada poszybował nad poprzeczką. I nagle praktycznie z niczego bramka dla Madjanu. Do przerwy przegrywaliśmy zatem 1-2.

Początek drugiej połowy należał do gości. Najpierw po groźnej akcji dobrze wybronił Dawid Paradowski, ale w 53 minucie arbiter podyktował dla Madjanu rzut karny, który został zamieniony na gola. Zatem tuż po wznowieniu gry przegrywaliśmy 1-3. Wprawdzie KS dążył do zdobycia kontaktowej bramki, trener dokonywał kolejnych zmian, Sebastian Targoński mocno uderzył na bramkę rywali ale nie przynosiło to efektów. Co więcej w 66 minucie przegrywaliśmy 1-4 po bardzo mocnym uderzeniu jednego z rywali. Po takim strzale, który wychodzi jeden na sto.

Mając wynik zawodnicy z Zemborzyc zaczęli grać na czas, Tu jeden się położył, tam poudawał i czas mijał. W 67 minucie w wyniku dokonanej zmiany na boisku pojawił się Kuba Kurlapski dla którego był to pierwszy mecz w barwach KSC. Zaś chwilę później nadzieję dał nam Sebastian Targoński, który pewnie pokonał bramkarza po podaniu Tomka Trochimiuka. Jednak wciąż rywale mieli dwa gole przewagi.

W 77 minucie golkipera Madjanu na szybkości objechał Tomek Trochimiuk i wynik brzmiał już tylko 3-4. Niestety, pomimo, że mieliśmy jeszcze wraz z doliczonym czasem gry 17 minut, nie udało się doprowadzić do wyrównania. I raczej nie można powiedzieć, że byliśmy blisko. Madjan bronił rezultatu rozsądnie, co więcej w 88 minucie przeciwnicy mieli nie stu, ale trzystu procentową okazję do zdobycia gola, lecz jeden z rywali spudłował z dwóch metrów do pustej bramki. I tak oto przegraliśmy.

Wydaje się, że na chwilę obecną Madjan prezentuje się najlepiej jeśli chodzi o zespoły z czołowej piątki, w ich zwycięstwie absolutnie nie było przypadku. Jednak dzisiejsza przegrana jeszcze o niczym nie przesądza, a ponieważ w tej rundzie pozostały nam jeszcze trzy mecze z drużynami z dołu tabeli, należy je koniecznie wygrać. Nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek potknięcie a będziemy mieć dobrą pozycję wyjściową przed rundą wiosenną. Był, będzie, jest, Ciecierzyn KS !!!

Skład KS Ciecierzyn:

Paradowski Dawid ??ta kartka - Pankowski Łukasz  (1 asysta), Korolczuk Marek, Skrzypek Michał, Kołtun Marcin - Komarzeniec Dariusz ??ta kartka (zmiana 89" Piskorz Adam), Sidor Robert ??ta kartka  (zmiana 67" Kurlapski Jakub), Nowosad Łukasz ??ta kartka  (zmiana 56" Targoński Sebastian) bramka, Skowronek Sebastian  (zmiana 61" Piskorek Dawid), Trochimiuk Tomasz bramka  (1 asysta) - Puszka Przemysław bramka

Bramki: Przemek Puszka 6' Sebastian Targoński 69' Tomek Trochimiuk 77' - Madjan 4' 36' 53' (rzut karny) 66'