KS Ciecierzyn - GKS Niemce 1:2 (16-05-2010)

Kontakt

Aktualności

KS Ciecierzyn BKS Bogucin 0-1 (0-0)

• autor: ksciecierzyn, 2016-04-24 14:51

KS Ciecierzyn przegrał z Bogucinem 0-1 ale wynik zupełnie nie odzwierciedla boiskowych wydarzeń.

Niemal przez całą pierwszą połowę, gracze KSC znajdowali się na połowie przeciwników. Czasem akcja przenosiła się pod pole karne naszego zespołu ale były to sporadyczne przypadku. Największe zagrożenie stwarzaliśmy po rzutach rożnych. W 26 minucie po jednej z takich akcji dobra okazję miał Przemek Puszka ale strzelił tuż obok. Chwilę później nieporozumienie obrońców Bogucina wykorzystał Artur Kuśmirek ale bramkarz obronił jego strzał. Zaś po rzucie rożnym z 34 minucie piłka odbiła się od Roberta Sidora i padła łupem obrońców. Gdyby zawodnik był lepiej ustawiony prawdopodobnie skończyłby się golem. W 45 minucie okazję do zdobycia brami mieli gości, ale piłka po strzale i rykoszecie wyszła na rzut rożny. Pomimo zdecydowanej przewagi KS Ciecierzyn pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Początek drugiej odsłony nie zapowiadał tak fatalnego końca. A jednak w 54 minucie na uderzenie tuż zza pola karnego zdecydował się jeden z rywali i futbolówka ugrzęzła w siatce. Po objęciu prowadzenia Bogucin skupił się na obronie i wybijaniu z rytmu zawodników KSC. Co chwilę na murawie leżał jeden z przeciwników, skurcze, kontuzje i wszelkie plagi egipskie.

W 72 minucie po akcji Łukasza Pankowskiego, Roberta Sidora i Tomka Trochimiuka doskonałą sytuację do wyrównania miał ten ostatni, ale niestety trafił w bramkarza. Na pięć minut przed końcem w polu karnym faulowany był Przemek Puszka, gwizdek arbitra milczał jak zaklęty, chociaż trzeba przyznać, że w przekroju całego spotkania sędzia spisywał się bardzo dobrze. W końcówce dobrą okazję wypracował Sebastian Targoński ale również jemu nie udało się pokonać golkipera drużyny gości i musieliśmy pogodzić się z porażką.

Nie ulega wątpliwości, że KS Ciecierzyn był w tym spotkaniu zespołem lepszym ale oczywiście liczy się to, co wpada do siatki. Po strzeleniu bramki rywali bronili się z determinacją i udało im się dowieźć korzystny rezultat. Za tydzień rozegramy wyjazdowy mecz w Jabłonnie z Avenirem. Był, będzie, jest, Ciecierzyn KS!!!