Sygnał Lublin - KS Ciecierzyn 5:3 (19-06-2011)

Aktualności

Rohland Tuszów - KS Ciecierzyn 1-4 (0-2)

• autor: ksciecierzyn, 2016-10-09 12:25

KS Ciecierzyn zwyciężył na trudnym terenie w Tuszowie 4-1.

Zwycięstwo tym cenniejsze, że wystąpiliśmy w mocno okrojonym składzie bez dwóch etatowych bramkarzy i przede wszystkim bez Zlatana, który jak wiadomo daje naszej drużynie +30 do jakości.

Z relacji świadków wynika, że mecz był świetnym widowiskiem, w 33 minucie pierwszą bramkę dla KSC strzelił Patryk Borawski. Dziesięć minut później w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się zawodnik KSC, został brutalnie sfaulowany i sędzia pokazał czerwoną kartkę golkiperowi Rohlandu. Chwilę później gola do szatni zdobył Kamil Błaszczak, który dla KS'u trafił po raz pierwszy. Do przerwy 2-0.

W drugiej połowie, pomimo gry w przewadze straciliśmy gola i zrobiło się trochę nerwowo. Lecz w 70  minucie na boisku pojawił się Daniel Jaroszewski i potrzebował jedynie dziesięciu minut by zanotować dwie asysty. Najpierw zmusił do błędu rywala, który strzelił gola samobójczego, zaś w następnej akcji jego podanie wykorzystał Paweł Chilimoniuk, dla którego była to pierwsza bramka w barwach KSC. Gospodarze kończyli w dziewięciu, albowiem w 77 minucie, drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał kolejny z przeciwników. Do końca meczu wynik już się nie zmienił i KS może dopisać do swego konta trzy punkty Punkty, które były nam bardzo potrzebne.

Za tydzień mecz na własnym boisku. W niedzielę o godzinie 15:00 zmierzymy się z Pogonią 07. Zapraszamy kibiców!!!

Składy:

KS Ciecierzyn:

Karpiński Jarosław - Chilimoniuk Paweł bramka, Korolczuk Marek, Winiarczyk Kacper, Lis Kamil  kontuzja (46" Szponar Aleksander), Kołtun Marcin ??ta kartka, Flor Zbigniew, Skowronek Sebastian, Sidor Robert, Borawski Patryk bramka, Błaszczak Kamil bramka  (zmiana 70" Jaroszewski Daniel) (2 asysty)

Rohland Tuszów:

Radosław Kmieć 43' - Andrzej Chrześcian ??ta kartka, Łukasz Depa.Tomasz Dyś (80' Andrzej Mituła), Konrad Kamiński (82' Mateusz Wielgus), Marcin Kasperek (69' Grzegorz Boczek), Andrzej Mikulski, Paweł Ponieważ ??ta kartka, Rafał Rozwadowski, Marcin Szoździński 77' , Tomasz Wójcik ??ta kartka

Bramki: Rohland 58' -  Patryk Borawski 33'  Kamil Błaszczak 45' samobójcza 76'  Paweł Chilimoniuk 79'