GLKS Michów - KS Ciecierzyn 1:11 (27-06-2010)

Aktualności

KS Ciecierzyn - BKS Bogucin 4-1 (2-0)

• autor: KSCfun, 2017-11-26 15:31

...

W zaległym meczu 11 kolejki, KS Ciecierzyn pokonał Bogucin 4-1. Tym samym zakończyliśmy rundę jesienną efektownym zwycięstwem i dogoniliśmy przedostatnią drużynę w tabeli.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu KSC. Nie tylko dlatego, że wygraliśmy ale przede wszystkim niemal przez całe spotkanie kontrolowaliśmy przebieg rywalizacji. W pierwszej połowie nie pozwoliliśmy rywalom na wiele od początku zyskując przewagę i trzymając przeciwników w odpowiedniej odległości od bramki KSC.

Szansę na strzelenie goli mieli Bartek Kuszpit i Łukasz Pankowski ale wtedy jeszcze bez efektów. W 18 minucie z najbliższej odległości uderzał Robert Sidor ale bramkarz cudem obronił wybijając piłkę na rzut rożny. Chwilę później, po kornerze popularny Egon trafił głową do siatki i prowadziliśmy 1-0. Nasza drużyna wciąż posiadała przewagę i nie pozwalała rywalom na swobodną grę. Owszem Bogucin starał się rozgrywać piłkę w tyłach ale wychodziło to tylko do pewnego momentu. W 33 minucie było już 2-0. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Bartek Kuszpit i nie zmarnował szansy. W pierwszej połowie Szanse na podwyższenie rezultatu miał jeszcze strzelec drugiego gola oraz Łukasz Pankowski ale tym razem się nie udało.

Początek drugiej połowy to wciąż przewaga KSC. Zmieniło się to w 51 minucie. W polu karnym piłkę rywalowi wybił Maciek Maryńczuk. Arbiter główny wskazał na aut ale cóż...wówczas postanowił zabłysnąć sędzia asystent. Podniósł chorągiewkę, że niby karny. Nie wiadomo po co, na co i dlaczego, skoro wybicie było czyste. Przekonał głównego i ten wskazał na wapno. Jedenastka została wykorzystana i zrobiło się nerwowo. To było te kilkanaście minut gdy straciliśmy kontrolę nad tym spotkaniem. W 64 minucie, po faulu Maćka Maryńczuka, rywale domagali się drugiej żółtej kartki dla naszego zawodnika, ale w ostatniej chwili się powstrzymał.

Zaś kilka minut później gola strzelił Bartek Kuszpit i było już 3-1. Co ciekawe w sytuacji poprzedzającej tę bramkę, bez piłki faulowany był nasz bramkarz ale niestety tym razem asystent, który miał taki sokoli wzrok nie zauważył tego zdarzenia. Po zdobyciu trzeciej bramki odzyskaliśmy przewagę i inicjatywę. Z rywali zeszło powietrze. W 73 minucie hat-tricka skompletował Bartek Kuszpit. Przy wyniku 4-1 mogliśmy już tylko czekać na końcowy gwizdek.

Tym optymistycznym akcentem zakończyliśmy rundę jesienną. Wiosną jeszcze powalczymy! KS naszą dumą!!!

Skład KS Ciecierzyn:

Cygan Marcin - Winiarczyk Kacper,  Korolczuk Marek  (1 asysta), Kurkiewicz KrzysztofBosek MarcinKarpiński Jarosław (zmiana 67" Borawski Patryk), Nowosad Łukasz ??ta kartkaMaryńczuk Maciej ??ta kartka (Paradowski Kamil)  (1 asysta)  , Sidor Robert bramka (1 asysta), Pankowski Łukasz ??ta kartka - Kuszpit Bartłomiej bramka bramka bramka  (1 asysta)

Bramki:

Robert Sidor 18' , Bartłomiej Kuszpit 33' 67' 73'  - BKS Bogucin 51' (rzut karny)