KS Ciecierzyn - KS Nasutów 6-0 (30-10-2011)

Aktualności

GKS Dąbrowica - KS Ciecierzyn 0:3 !

• autor: KSCfun, 2009-06-14 23:54
Udane zakończenie sezonu.
Zawodnicy KS Ciecierzyn udanie zakończyli sezon zwycięstwem nad zespołem GKS Dąbrowica 3:0. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie stworzyła sobie klarownych sytuacji do zdobycia bramki, były liczne próby strzałów z dystansu jednak większość z nich lądowała albo obok bramki albo w rękach bramkarzy. Mimo to, to zawodnicy KS Ciecierzyn schodzili na przerwę do szatni z uśmiechami na twarzach, bowiem na kilka minut przed gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę, bramkę z rzutu wolnego zdobył Artur Górski.
W drugiej połowie gra była już bardziej otwarta. GKS chcąc doprowadzić do remisu, ruszył do ataku. Jednak nasza obrona po raz kolejny spisywała się znakomicie, więc ataki gospodarzy kończyły się już przed naszym polem karnym. Ten "zryw" kosztował drużynę z Dąbrowicy sporo sił, co zaowocowało kolejną bramką dla naszego zespołu. Szybko wyprowadzony kontratak celnym strzałem zakończył Ernest Klimowicz. Bramka ta podcięła skrzydła GKSowi, zawodnicy przestali już wierzyć w zwycięstwo i można było zauważyć brak zaangażowania w grę, co skrzętnie wykorzystała nasza drużyna zdobywając trzecią bramkę. Po bardzo ładnej, zespołowej akcji bramkarza gospodarzy pokonał równie ładnym strzałem Marcin Ochal.

Skład KS Ciecierzyn:
Marcin Cygan - Jacek Łysek, Paweł Szewczyk, Daniel Jaroszewski, Piotr Hawrylinka    (
kontuzjazmiana74' Marek Korolczuk) - Łukasz Pankowski(zmiana31' Emil Piekarczyk), Robert Sidor    (zmiana63' Paweł Siwczak), Marcin Ochal(zmiana85' Tomasz Zamfirow), Dominik Kamiński - Ernest Klimowicz, Artur Górski.

Dzięki kolejnemu, już czwartemu z rzędu, zwycięstwu KS Ciecierzyn zakończył sezon na szóstym miejscu.