Sygnał Lublin - KS Ciecierzyn 5:3 (19-06-2011)

Aktualności

Huragan Siostrzytów - KS Ciecierzyn 2-3

• autor: ksciecierzyn, 2009-10-25 15:31

Wymęczone zwycięstwo!

KS Ciecierzyn zwyciężył w wyjazdowym meczu w Siostrzytowie 3-2. Na tak małym, nierównym i grząskim boisku, nasz zespół chyba nie miał  jeszcze okazji grać. Nie było to piękne spotkanie, o stylu chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć jednak najważniejsze są 3 punkty. Mecz zaczął się znakomicie dla naszej drużyny. Już w 2 minucie spotkania KS uzyskał prowadzenie po strzale głową Dominika Kamińskiego. Kolejne piętnaście minut to okres zdecydowanej przewagi KSC, który miał szanse na strzelenie kolejnych bramek jednak brakowało skuteczności. Tymczasem stopniowo do głosu zaczęli dochodzić gospodarze i w 20 minucie spotkania padł gol wyrównujący. Bardzo szybki i zwinny napastnik Huraganu ubiegł naszych obrońców i nie dał szans bramkarzowi. Po wyrównaniu stanu meczu zawodnicy z Siostrzytowa uwierzyli, że mogą powalczyć o zwycięstwo i zaczęli grać z większą determinacją. Tymczasem KSC bił głową w mur i nie mógł sforsować obrony gospodarzy, zaś Huragan miał znakomitą sytuację na uzyskanie prowadzenia jednak piłkę zmierzającą do siatki z linii bramkowej wybił Łukasz Kwiecień. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym. Zniesmaczony tym faktem trener KSC, nie szczędził zawodnikom cierpkich słów w przerwie meczu.

Drugą połowę Ciecierzyn zaczął spokojniej, jednak z wolą zwycięstwa, z przekonaniem, że tego meczu nie wolno nawet zremisować a co dopiero przegrać. W sukurs przyszedł naszej drużynie sędzia, który w 55 minucie ukarał zawodnika gospodarzy czerwoną kartką. Pomimo tego, wcale nie grało się łatwiej tym bardziej, że już 10 minut później siły się wyrównały, gdyż drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną, ujrzał zawodnik KS'u Piotr Hawrylinka. Inicjatywa wciąż jednak należała do naszej drużyny czego udokumentowaniem była bramka Patryka Borawskiego w 72 minucie. Huragan starał się doprowadzić do wyrównania ale to KS zdobył trzeciego gola w 80 minucie a strzelcem znowu był Patryk Borawski. Dwubramkowe prowadzenie trochę chyba uśpiło naszą drużynę albowiem w doliczonym czasie gry pozwoliliśmy sobie strzelić drugą bramkę i zrobiło się trochę nerwowo ale KSC zdołał utrzymać korzystny wynik. Spotkanie na pewno nie było wielkim widowiskiem, typowy mecz walki z którego zwycięsko wyszedł KSC, jednak trzeba oddać  zawodnikom tę sprawiedliwość, że zarówno stan murawy jak i wielkość boiska nie pozwalały na płynne rozgrywanie piłki i dlatego wyglądało to tak jak wyglądało niemniej - zwycięzców się nie sądzi. Za tydzień, w sobotę, KSC rozegra kolejne spotkanie, tym razem na własnym boisku zaś przeciwnikiem będzie Błękit Cyców. Zapraszamy kibiców już dziś.