GKS Niedźwiada - KS Ciecierzyn 4-4 (23-03-2013)

Aktualności

GLKS Michów - KS Ciecierzyn 1:11 (0:5)

• autor: ksciecierzyn, 2010-06-28 01:51

Wysokie zwycięstwo na zakończenie sezonu!

W ostatnim meczu sezonu KS Ciecierzyn zwyciężył w pięknym stylu 11-1. I chociaż do Michowa jechaliśmy po zwycięstwo to jednak jego rozmiary przeszły najśmielsze oczekiwania. Już w piątej minucie w zamieszaniu podbramkowym gola zdobył Patryk Borawski. Od początku spotkania Michów nie potrafił znaleźć recepty na naszych szybkich napastników. Obrońcy gospodarzy starali się zastawiać pułapaki ofsajdowe i zostawiać zawodników KSC na spalonych jednak wykonanie tego pozostawiało wiele do życzenia. W rezultacie nasz zespół nieustannie stwarzał zagrożenie pod bramką michowian. Z kolei to czego się obawialiśmy ze strony rywali czyli gry skrzydłami i dośrodkowań w pole karne w ogóle nie funkcjonowało.  Przy stanie 1-0 dwie dogodne sytuacje miał Ernest Klimowicz ale niestety przestrzelił. W siedemnastej minucie prowadziliśmy już jednak 2-0 po strzale Łukasza Pankowskiego, zaś pięć minut później 3-0 po golu Dominika Kamińskiego. W kolejnych minutach dwie bramki zdobył jeszcze Ernest Klimowicz i na przerwę schodziliśmy z pięciobramkową zaliczką.

W drugiej połowie strzelanie znowu rozpoczął Patryk Borawski i prowadziliśmy już 6-0. W 55 minucie sędzia ukrarał żółtymi kartkami Marcina Ochala i jednego z rywali. Ukarany zawodnik drużyny z Michowa prowokacyjnie oklaskiwał decyzję arbitra za co otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Paradoksalnie, mając przewagę jednego gracza straciliśmy gola, po pięknym uderzeniu z dystansu. Ale to było wszystko na co pozwoliliśmy gospodarzom tego dnia. W 70 minucie za faul na wychodzącym na czystą pozycję Patryku Borawskim sędzia podyktował rzut karny i pokazał obrońcy czerwoną kartkę. Jedenastkę skutecznie wyegzekwował Dominik Kamiński dla którego była to 20 bramka w sezonie. W przerwie zimowej Dominik zaplanował strzelenie właśnie dwudziestu bramek i tym golem zrealizował swój cel. Chwilę później pięknym strzałem z lewej strony boiska popisał się Łukasz Pankowski i było już 8-1. W 78 minucie za faul na Łukaszu sędzia podyktował jedenastkę dla naszego zespołu zaś egzekutorem był sam poszkodowany.  Do końca spotkania KS zdobył jeszcze dwa gole a ich autorami byli Arek Grabowski oraz Robert Sidor i mogliśmy się cieszyć z pięknego zwycięstwa, które cieszy tym bardziej, że Michów nie zwykł przegrywać na własnym boisku. Ostatnią porażkę w Michowie zanotowali w pierwszym meczu sezonu w starciu z Błękitem Cyców.  Runda wiosenna była dla naszego zespołu bardzo pomyślna. W 12 spotkaniach wygrywaliśmy dziewięciokrotnie, raz remisowaliśmy i ponieśliśmy dwie porażki. Wiosną strzeliliśmy 56 bramek tracąc zaledwie 18 zatem jest to imponujący dorobek. Na koniec sezonu KS Ciecierzyn uplasował się na 4 pozycji w tabeli. Gratulujemy Pogoni 07 Lubartów zajęcia pierwszego miejsca. Był, będzie, jest, Ciecierzyn KS!!!

GLKS Michów 1:11 (0:5) KS Ciecierzyn