Juniorzy: KS Ciecierzyn - Huragan Siostrzytów 2:1 (06-06-2010)

Aktualności

Porażka z Vrotcovią...

• autor: ksciecierzyn/KSCfun, 2010-09-12 16:20

KS Ciecierzyn - Vrotcovia Lublin 1-3 (1-0)

Niestety, w spotkaniu trzeciej kolejki polegliśmy na własnym boisku z zespołem Vrotcovii 1-3. W pierwszej połowie, poza golem dla KSC,  nie działo się właściwie nic godnego odnotowania. Żaden z zespołów nie forsował tempa, zaś zawodnicy poruszali się po boisku bardzo dostojnie, jakby był to sparing a nie mecz o punkty. Na palcach jednej ręki można policzyć akcje, które mogłyby zakończyć się zdobyciem bramki przez którykolwiek z zespołów. W 30 minucie spotkania powody do radości miał jednak KS Ciecierzyn. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Marcina Ochala z prawej strony boiska i dośrodkowaniu w pole karne, piłkę lekko strącił głową Artur Ochal i futbolówka wpadła do siatki. Wynikiem 1-0 dla KSC zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej, Vrotcovia od początku zaatakowała osiągając znaczną przewagę. Zawodnicy gości, którzy przez pierwsze 45 minut człapali po boisku teraz pokazali, że potrafią grać szybką i kombinacyjną piłkę. W 54 minucie sędzia podyktował dla Vrotcovii rzut karny, chwilę później zamieniony na wyrównującego gola. Sześć minut później przegrywaliśmy już 1-2, zaś chwilę później mogliśmy stracić kolejną bramkę jednak w sytuacji sam na sam kapitalnie wybronił Marcin Cygan. Nie mając nic do stracenia ruszyliśmy do przodu. Dążąc jednak do wyrównania za bardzo się odsłoniliśmy i na dwadzieścia minut przed końcem zawodów straciliśmy trzecią bramkę. Chociaż do końca spotkania atakowaliśmy to jednak nie udało nam się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Szkoda straconych punktów, gdyż po pierwszej połowie nic nie zwiastowało takiej katastrofy. Na pewno na przebieg meczu miał wpływ rzut karny dla Vrotcovii dający im wyrównującą bramkę, jednak była to jedenastka na własne życzenie po faulu w zupełnie niegroźnej sytuacji w narożniku pola karnego. Goście złapali wiatr w żagle i zdobyli jeszcze dwa gole. Ale właściwie do tej pory nie wiem jak mogliśmy do tego dopuścić. To już jednak historia i musimy skoncentrować się na kolejnym spotkaniu. 19 września o godzinie 16.00 rozegramy wyjazdowy mecz z DKS Dys. Ze względu na jego derbowy charakter z pewnością nie będzie należał do łatwych. Zapraszamy kibiców do wspierania KS'u Ciecierzyn!!!

KS Ciecierzyn - Vrotcovia Lublin 1:3 (1:0)

Bramka dla KSC:
Artur Ochal 30"

Skład KSC:
Cygan Marcin
- Bosek Marcin, Łysek Jacek żółta kartka, Korolczuk Marek, Bieniek Wojciech - Kamiński Dominik żółta kartka (zmiana 38"Pankowski Łukasz), Sidor Robert (zmiana 75"Kozak Andrzej), Ochal Marcin (1 asysta) (zmiana 70" Boguciński Piotr), Ochal Artur bramka - Borawski Patryk  (zmiana 87"Jóźwik Adam), Klimowicz Ernest